Praca dla młodych, ambitnych ! KARIERA/ROZWÓJ

KONTAKT

Szamotuły - Dodane przez Zespół Doświadczonych Specjalistów (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla młodych, ambitnych ! KARIERA/ROZWÓJ

Zespół doświadczonych Doradców poszukuje do pracy w Poznaniu młodych, ambitnych osób (mile widziani studenci), którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w jednej z najlepiej płatnych branż w Polsce pod okiem specjalistów.

Jesteś osobą studiującą czy właśnie wybierającą się na studia, która ukończyła szkołę średnią? Ta praca jest właśnie dla ciebie!

Gwarantujemy zdobywanie doświadczenia i poszerzanie horyzontów, a dla najlepszych możliwość awansów i realizację założonych celów.
Oferujemy kompleksowy cykl szkoleń, wszelkie niezbędne materiały, które są w tej pracy potrzebne, doświadczoną kadrę kierowniczą, prestiżowe powierzchnie biurowe oraz uzyskanie niezbędnych licencji i certyfikatów bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Doradca Klienta

Opis Stanowiska:
- uczestnictwo w szkoleniach oraz procesie rozwoju umiejętności
- organizowanie swojego czasu pracy
- profesjonalna obsługa Klienta w doborze rozwiązań finansowych według zapotrzebowania
- budowanie swojego portfela Klientów
- regularny serwis i bieżąca obsługa Klientów Spółki

Wymagamy:
- min. średnie wykształcenie
- chęć rozwoju i motywację do pracy
- dyspozycyjność i chęć nauki
- podstawowe umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie (podstawa + premie)
- brak konieczności zakładania działalności gospodarczej
- niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
- cykliczne kursy szkoleniowe (nieodpłatne)
- niezbędne egzaminy i licencje Komisji Nadzoru Finansowego
- elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia ze studiami)
- pracę w sprawnej organizacji o wyjątkowej atmosferze
- liczne wyjazdy integracyjne
- jasno określoną ścieżkę kariery w strukturach firmy

Nie wymagamy doświadczenia w branży doświadczenie zdobędziesz razem z Nami, a nad wszystkim czuwać będzie opiekun.
Jeśli jesteś osobą, która chce robić swoją karierę na rynku finansowym, chętnie Ci w tym pomożemy.

Chcesz zostać w przyszłości Kierownikiem? Z Nami jest to możliwe!

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z pózniejszymi zmianami)."

Mapa SzamotułyProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla młodych, ambitnych ! KARIERA/ROZWÓJ

Polecane, ciekawe strony z Szamotuł. Prowadzisz serwis o Szamotułach lub zwiazany z Szamotuły - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiat Szamotulski !Zobacz stronę Urzad Miasta i Gminy Szamotuły !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach !Zobacz stronę Moje Szamotuły !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Szamotuły City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szamotuł: Poznań ogłoszenia - Wągrowiec darmowe ogłoszenia - Piła ogłoszenia bezpłatne - Śrem ogłoszenia - Gniezno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję