Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - bhp

KONTAKT

Szamotuły - Dodane przez ANDARPOL / Legnica (firma) -

Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - bhp

Pełna treść ogłoszenia Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - bhp

Nasi instruktorzy są pracownikami zawodowych służb ratowniczych i posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i są absolwentami wyższych uczelni medycznych.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej kierujemy do osób prywatnych, firm, instytucji i zakładów pracy, które z racji kodeksu pracy są zobowiązane do przeszkolenia pracowników.
z dnia 28 sierpnia 2003 r. (Dz. U. Nr 169, poz. 1650)

44. 1. Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom sprawnie funkcjonujący system pierwszej pomocy w razie wypadku oraz środki do udzielania pierwszej pomocy. W szczególności pracodawca powinien zapewnić:

2) apteczki w poszczególnych wydziałach (oddziałach) zakładu pracy.

3. Obsługa punktów i apteczek, o których mowa w ust. 1, na każdej zmianie powinna być powierzana wyznaczonym pracownikom, przeszkolonym w udzielaniu pierwszej pomocy.

Kurs ten kierujemy też do zwykłych osób, które chciałby podnieść swoje kwalifikacje w tym kierunku.

W czasie wykładów uczestnicy zdobywają wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne (ćwiczenia na manekinie, żywych pozorantach, symulacje wypadków).


Nasz dewizą jest jakość.

Każdy kurs kończy się wydaniem zaświadczenia.

PODSTAWOWY KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

cena kursu 60 zł / osoba ( szkolenią są zwolnione z podatku VAT )
forma kursu ( na terenie ośrodka - Legnica )

cena kursu 80-100 zł / osoba ( min 10 osób )
forma kursu ( na terenie zakładu pracy / wliczony dojazd )

Mapa SzamotułyProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - bhp


Polecane, ciekawe strony z Szamotuł. Prowadzisz serwis o Szamotułach lub zwiazany z Szamotuły - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiat Szamotulski !Zobacz stronę Urzad Miasta i Gminy Szamotuły !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach !Zobacz stronę Moje Szamotuły !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Szamotuły City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szamotuł: Poznań ogłoszenia - Wągrowiec darmowe ogłoszenia - Piła ogłoszenia bezpłatne - Śrem ogłoszenia - Gniezno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Szamotuły City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj